Olimpum İnovasyon

İnovasyon

En iyi ve en güvenilir tarımsal çözümlerini sunarak fark yaratan, patentli, benzersiz ve yenilikçi teknolojimiz.

OND (Optimum Besin Dağılımı)

Oligro marka suda çözünür NPK gübrelerde, fiziksel karışımdan nemi uzaklaştırmak için %100 çözünür nem itici ajanlar kullanılır.

Bu karışımı homojen tutmak için eşit parçacık boyutuna sahip hammaddeleri tercih eden firmamız doğrudan kaynağından en kaliteli girdileri tedarik etmektedir.

  • Gübre içeriğini zenginleştiren  %100 suda çözünür özel ajanlar.

NOCH (Organik Şelat Teknolojisi)

Olimpum, organik şelatlama ajanları üzerine yoğun Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir.

Bu çalışmalar sayesinde geliştirilen doğal şelatlama teknolojisi NOCH (Organik Şelat Teknolojisi) ile sentetik şelatlara göre daha fazla penetrasyon sağlayan ürünler geliştirdik. Biyolojik olarak parçalanabilir ve çevre için toksik olmayan bu şelatlar, mikroorganizmalar için bir besin kaynağı olarak da  oldukça faydalıdır.

  • Çevre dostu organik çözümler.

CSR (Soğuk Stres Direnci)

CSR teknolojisi ile soğuk iklim şartlarında hücre protoplazmasında mineral ve şeker yoğunluğunu artar. Böylece enerji yoğunluğu da artan bitkide, hücre içindeki suyun donma noktası düşer.

Yetiştirme süresinin hem başında hem de sonlarında gerçekleşebilecek don zararına karşı CSR Teknolojisi mükemmel bir çözümdür.

  • Soğuk havalarda maksimum performans.

BMT 21 (Olimpum Biostimulant Metodu)

Biyolojik sistemler doğası gereği karmaşık yapılardır ve biyostimülan ürünlerin doğru kullanımı doğru zamanda ve amaçta bitki beslenmesi büyük önem taşımaktadır. Kullandığımız biyostimülanlar Npk formülleri, npk gübresinin kullanılacağı döneme ve bitkiye göre sınıflandırılır, böylece gübrelerin israfını önler ve biyostimülanların gerçek verimini ortaya çıkarır.

Ambalaj İnovasyonları

Kalite standartlarımızı korumak için ‘Blok taban ventilli OPP çuval’ adlı benzersiz bir paketimiz de var.

İleri teknoloji ile üretilen bu çuvallar, hiç bir dikiş barındırmaz ve içindeki gübreyi ortam şartlarından en üst düzeyde korur.

İnovasyon Paketleme

Bu çantaları kopyalamak neredeyse imkansızdır. Bu sayede torba içindeki formül, Oligro müşterilerine Olimpum güvencesi ile ulaşmaktadır.